MyEducationPath  

Poll: Який ваш теперішній рівень знання Python?
Писав деякі програми на Python
Ніколи не програмував на жодній мові програмування
Добре вмію програмувати на іншій мові програмування
Початковий рівень прогрування на іншій мові програмування
Добре знаю Python
[Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
З чого починати та до чого іти. Потрібен план
В групі вже зібралося достатньо учасників.
Ми ще не почали але я вже бачу першу проблему. Рівень учасників різний. Дехто вже писав програми на Пітоні, дехто досвідчений в інших технологіях і знає що таке цикл чи оператор умови і тд. Дехто ще нічого не знає і починає програмування із самого початку.

Як вийти із цієї ситуації?

Мені тільки приходить ідея відділити "початківців" від і частково досвідчених . Створити ще одну групу. В одній групі вчити самі основи, типу функції, цикли і загальна теорія програмування на прикладі Python . А інша група буде займатись серйознішими речами, наприклад, спільним проектом

Які ваші ідеї з цього приводу?
Reply
Всем привет. Поддерживаю разделение. Повторять курс института - не совсем интересно, особенно если все знаешь и понимаешь. И есть еще один профит. Вторя группа из бывалых девелоперов уйдет вперед, пока первая будет учить основы - а это значит, что когда вторая группа доберется до  проекта, бывалые программисты могу помогать им в изучении и задоно лучше усвоить изученный материал.
Reply
з моїх знань це:
1) курс на prometheus по python, зараз по алгоритмам проходжу;
2) checkio( весь Elementary і частина Home);
3) "Учим Python" М.Лутц;
4)початкові основи роботи з django.
тут задачок особливо складних не було, тож вибрав варіант "Ніколи не програмував", але базові знання про типи, цикли, функції і тд. є.

Стосовно розділення згоден, бо тим хто це все вже знає це марна трата часу
Reply
(04-22-2015, 03:45 PM)Roman Gelembjuk2 Wrote:  В групі вже зібралося достатньо учасників.
Ми ще не почали але я вже бачу першу проблему. Рівень учасників різний. Дехто вже писав програми на Пітоні, дехто досвідчений в інших технологіях і знає що таке цикл чи оператор умови і тд. Дехто ще нічого не знає і починає програмування із самого початку.

Мені тільки приходить ідея відділити "початківців" від і частково досвідчених . Створити ще одну групу. В одній групі вчити самі основи, типу функції, цикли і загальна теорія програмування на прикладі Python . А інша група буде займатись серйознішими речами, наприклад, спільним проектом

Поддерживаю, кто уже ориентируется, будет обкатыватся и набираться опыта или делиться им работая в группе над проэктом. Кто только приступает к общей теории тоже будет на примере минимальных задачек и курсов предложенных в соответсвуещем разделе, будут тянуть друг друга, потом походу можно будет подключаться к проэкту всервно будем все этапы как то документировать и можно будет вникнуть.
Reply
тоже поддерживаю.
дело в том что у меня двоякое знание питон т.е. я его учил, пользовал, но прошло некоторое время при котором я не использовал питон, и мало практики. В работе его практически не применяю. (иногда скрипты пишу) (sysadmin Я).

есть такая идея, а если реализовывать проект, с полным сопровождением документации, по которой смогут учится новички, при этом можно создавать задачи для "домашнего задания". взять для примера какой нибудь MOOC, скажем от coursera.
Там даются лекции, по этим лекциям лабараторные, домашние задания. и т.д. таким образом обучатся

Надо учитывать направления, у питона много сфер применения от программирования контроллеров, науки, прикладного до веба. Я так понимаю у нас уклон будет на веб ?
Еще учитывать разные технологии, ведь не единым питоном веб крутится, DB, Javascript, Jquery и т.д.

Вообщем все больше и больше вопросов появляется.... Нужно определится с направлениями.
Reply
Я писал простенькие программы. Типа консольного конверта валют и розпридиление статов как в рпг на питоне. Сейчас голову ломаю над крестиками - ноликами. К стати вопрос. Математику для вам надо хорошо знать?

(04-22-2015, 03:45 PM)Roman Gelembjuk2 Wrote:  В групі вже зібралося достатньо учасників.

Я предлагаю делать все в одной группе. потому как сам столкнулся со штукой. Зачем мне вообще его учить и что я смогу потом делать. И это скажу крайне демонтирует. Я предлагаю розприделить задания на три уровня сложности. И пусть каждый делает то которое осилит. Это будет просто огромная практика для новичков и мотивация!
Reply
(04-22-2015, 06:55 PM)Vadim Wrote:  Я писал простенькие программы...

поддерживаю Вадима -1 группа, с разными уровнями сложности. Как я понял у всех есть базовые навыки. По поводу математики, ну знать 3,14*10 != 31,4Smile и хватит с этого.
Reply
Я аналитик, по работе пишу скрипты для парса логов, и работы с базой mysql, не большой интерфейс на flask также написал типа календаря планировщика по работе, более мнение ориентируюсь в js, jquery,ajax, также с помощь python делал экспорты по api с таких статистик как google, yandex и тд. С Джанго вообще не знаком вот смотрю в сторону веб и хочу набить опыта и знаний. Как то так.
Reply
Я створив нову групу http://myeducationpath.com/groups/v/group/7/Python.2.htm

для тих хто вже знає базу Python . Приєднуйтесь і обговоримо план навчання.

П.С. чи потрібна нам окрема група для вивчення Git? бо для вивчення Python на більш серйозному рівні нам однозначно треба буде робити спільний проект, а відповідно потрібен Git
Reply
(04-23-2015, 04:04 AM)Roman Gelembjuk2 Wrote:  П.С. чи потрібна нам окрема група для вивчення Git? бо для вивчення Python на більш серйозному рівні нам однозначно треба буде робити спільний проект, а відповідно потрібен Git
Git потрібно вчити(особисто я ще не стикався з ним). Але, на мою думку, це краще робити в одній групі(бо коли виникають запитання, то в групі де є народ який розбирається в темі, простіше і швидше отримати відповідь на своє запитання).
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)